Ara 29

Çerkezköy Ariston Kombi servisi

Ariston markası gerek yoğuşmalı gerek yoğuşmasız fazlaca modeli olan fiyata göre seçenekleri bulunan İtalyan firmalardan bir tanesidir. Ar-ge çalışmalarıyla ürün vizyonunu geliştirerek Türkiye pazarında adından söz ettirmeye devam ediyor.Bunun sonucu olarakta türkiye de kombi satış rakamları bakımından ilk 10 firmalardan biri.Bizde Çerkezköy Ariston Kombi servisi olarak bu yapılanmanın ardındaki sorun çözücü kombi özel servisiyiz.Kullandığımız orijinal yedek parçalarla kısa sürede kombinizin arızasını çözüp sizi konforunuza kavuşturuyoruz.

Kombi Bakımı

Garantili ve hızlı çözümler sunan Çerkezköy Ariston Kombi servisimiz ile cihazlarınızın periyodik bakımlarını güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Doğalgaz kullanılan cihazlarınız hayati önem taşıdığı için arızaları sonrasında profesyonel yardım almalısınız.Özellikle bu şekilde kullanılmaya devam edilen cihazlar hayati riskler oluşturacaktır.Kombiniz ne kadar kaliteli olursa olsun mutlaka bakım gereklidir. Normal şartlarda kombilerin kullanım süresi 12-15 yıl arasındadır.Bu süre düzenli veya düzensiz bakımlarla değişkenlik gösterir.Düzenli yapılan bakımlar sonrasında cihazınızın hem kullanım ömrü uzar hemde yüksek faturalardan kurtulmuş olursunuz.

Kombi Tamiri

Cihazlarınızın bakımlarının yanı sıra tamirleri de önemlidir.Bir cihazda aynı sorunu defalarca yaşıyorsanız muhtemelen arızaya dair yapılan öngörü yanlıştır veya yedek parça orjinal değildir.Çerkezköy Ariston Kombi servisi olarak kullanılan parçalar orijinal ve garantimiz altındadır.

Servis Noktalarımız

  • Çerkezköy Kombi servisi
  • Kapaklı Ariston Kombi servisi
  • Saray Ariston Kombi servisi
  • Velimeşe Ariston Kombi servisi
  • Kızılpınar Ariston Kombi servisi
  • Veliköy Ariston Kombi servisi
  • Karağaç Ariston Kombi servisi

Neden Pozitif Teknikten Hizmet Almalısınız

      Uzun yıllardan beri Doğalgaz sektöründe hizmet veren uzmanlaşmış kadromuz ile bir çok müşterimizin sorunlarını çözdük.Öncelikli olarak önemsediğimiz konu müşteri memnuniyeti ve en uygun çözüm odaklı hizmetler sunmaktır.Çerkezköy Ariston Kombi servisi olarak bize ulaşın sorunsuz işinizi çözelim.Kullanmış olduğumuz orjinal yedek parçalarımızla 1 sene garantimiz altındadır.Yan sanayi yedek parça kullanan ve bu işi kulaktan dolma bilgilerle öğrenen sözde ustalardan uzak durun.Evinize çağıracağınız donanımsız sözde ustalar kombinizin tamiri yerine arızasını büyütebilir. Bu sebeple evinize gelen servisin mutlaka yetki belgelerini sorun.

Randevu oluşturmak için Hemen arayın:05375104630

Whatsapp üzerinden bilgi almak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir