Nis 29

Çerkezköy Bosch Kombi servisi Pozitif Teknik olarak her türlü Bosch marka ürün bakım, onarım, yedek parça temini mevcuttur.Çerkezköy bosch kombi servisi ayrıca Kapaklı.Saray,Velimeşe,Büyükyoncalıya da hizmet vermektedir.

Bosch Kombi Arıza kodları

BOSCH 2 ADET YATIK T UYARISI: Kombi ilk çalıştırıldığında veya Kış konumuna getirildiğinde yoğuşma sifonu devreye girer.Ekrandaki hata belli süre sonra kapanır.

Bosch LO UYARISI: Bu kod Kombinizin çocuk kilidinin açık ( Lock )olduğunu gösterir. Kilit simgesine basılı tutarak tuş kilidini kapatabilirsiniz.

BOSCH A7 ARIZA KODU: Kullanım suyu sensör arızası.

BOSCH B1 ARIZA KODU: Bu kod, kombinizin kod anahtarı cihaz tarafından algılanmadığında oluşan arızadır.

BOSCH A8 ARIZA KODU: Kombi içi bağlantı kabloları ve termostat arızası. Reset atılmalı sorun hala devam ediyorsa servis çağrılmalıdır.

BOSCH B2 VEYA B3 ARIZA KODU: Bu arıza kodu genellikle anakarttaki sorun ile alakalıdır.Reset atmalı düzelmez ise servise başvurulmalıdır.

BOSCH CC ARIZA KODU: Dış hava sensörü arızası.Reset atılmalı sorun hala devam ediyorsa servis çağrılmalıdır.

BOSCH C6 ARIZA KODU: Kombi fan motoru veya düşük gerilimden kaynaklanan sorunu gösterir.Reset atılmalı sorun hala devam ediyorsa servis çağrılmalıdır.

BOSCH D3 ARIZA KODU:Kombinin  8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş olduğunu gösterir.

BOSCH E2 ARIZA KODU: Kombi gidiş suyu sıcaklık sensörü arızası.i,,

BOSCH D5 ARIZA KODU: Bu kod, kombinizin harici (extern) sıcaklık sensörünün arızalı (Denge kabı) olduğunu gösterir. Harici sıcaklık sensörünüzü ve kablolarınızı kontrol etmelisiniz. Sorun devam ediyor ise yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz.

BOSCH EA ARIZA KODU: Gaz yok hatası.Ateşleme elektodu ve iyonizasyon elektodu ve kombinin elektronik kartında sorun olabilir.Reset atın düzelmez ise servise başvurun.

BOSCH F7 ARIZA KODU: Kombiniz kapalı olduğu halde alev algılanmaya devam ettiğini gösteren arızadır. Tüketici yetkili servis ile iletişime geçmesi lazım.

BOSCH F1 ARIZA KODU:Kombinizin elektronik kartında oluşan arıza demektir. Değişimi veya tamiri gerekebilir. Tüketici kendi müdahalede bulunmamalı yetkili servis den destek almalıdır.

BOSCH F0 ARIZA KODU:Kombinizin anakartın da oluşan arızayı gösterir. Tüketici reset tuşuna 5 saniye basılı tutunuz. Sorun devam ederse servis ile irtibat kurmalıdır.

Çerkezköy-Kapaklı-Saray-Velimeşe-Büyükçavuşlu ya servis hizmetimiz mevcuttur.

Hemen Arayın : +90 537 510 46 30 

Whatsapp Üzerinden Bilgi Almak için Tıklayın

One thought on “Çerkezköy BOSCH Kombi Servisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir