Nis 29

pozitif Teknik

1950 yılından beri Japon devi Daikin ısıtma sistemlerinde öncü olmayı hedef olarak belirlemiş bir firmadır. Son yıllarda Türkiye olan yatırımlarını arttırmasıyla beraber Airfel markasını da bünyesine katmıştır.Adından sıkça söz ettiren bu markanın kombi fiyatları diğerlerine nazaran biraz fazladır.Fakat buna rağmen büyük projelerde ve bireysel alımlarda başlıca tercih edilen markalardan biri.Bizde  Çerkezköy daikin kombi servisi  olarak orijinal yedek parça ve profesyonel kadromuzla her daim müşterimizin yanındayız. Çerkezköy’ün en iyi kombi servisi Pozitif Teknik.

Kombi bakımı

Alınan Kombi ne kadar pahalı ve kaliteli olursa olsun düzenli bakımları yapılmadığı takdirde  arıza riski, daha fazla fatura, daha çabuk yıpranma ve gerekirse değişme kadar gidecektir.Bu süreçleri yaşamamak için düzenli bakımları yaptırın.Bakımını yaptığınız kombinin boşa doğal gaz yakmayacağını düşünürsek aslında kombi bakım ücreti dolaylı yoldan cebinizde kalıyor demektir. Çerkezköy Daikin Kombi servisi olarak profesyonel ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Petek bakımı

Kombi bakımının önemli olduğu kadar, Petek bakımı da önemlidir. Tesisat içerisindeki suyun zamana bağlı olarak yosunlanma,çamurlaşma ve korozyon etkisiyle tıkanmalara sebep olacak bu da peteklerinizde bölgesel ısınmama şikayetlerine yol açacaktır. Tabiki Kombi bakımında olduğu gibi petek bakımı da uzman servisler elemanları tarafından yapılmalıdır.Çerkezköy Daikin Kombi servisi olarak bu işin ehli olduğumuzu söylüyoruz.

Servis Noktalarımız

  • Çerkezköy Daikin Kombi servisi
  • Kapaklı Daikin Kombi servisi
  • Saray Daikin Kombi servisi
  • Velimeşe Daikin Kombi servisi
  • Kızılpınar Daikin kombi servisi
  • Veliköy Daikin Kombi servisi
  • Karağaç Daikin Kombi servisi
  • Büyükyoncalı Daikin kombi servisi

Pozitif Tekniği Neden Seçmeliyim

Gazdaş Yetkisine sahip Pozitif mühendislik firmamızla 10 yıla yaklaşan süre zarfında doğalgaz ısıtma sektörü alanında siz değerli müşterilerimize hizmet verdik. Piyasadaki Teknik servislik hizmetinden gelen yoğun şikayetler doğrultusunda bu alana yönelip gerekli sertifika ve eğitimlerimizi alarak Bismillah dedik.Ve şuan bulunduğumuz noktada bir çok müşterimizin uygun maliyet ve kaliteli işçilik doğrultusunda Pozitif Tekniği seçtiğini gördük.Çerkezköy Daikin Kombi servisi Pozitif teknik olarak boşa verilecek paranızın olmadığını düşünerek sizden gelecek her türlü hizmete açığız.Arızaları minumum sürede çözebilecek donanımdaki usta kadromuzla Çerkezköy amfi tiyatronun yanındayız.

Hemen Arayın : +90 537 510 46 30 

Whatsapp Üzerinden Bilgi Almak için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir