Nis 29

Çerkezköy Vaillant kombi servisi

     Günlük hayatımızı kolaylaştırması adına tercih edilen mekanik cihazlar; montaj, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli tercihlerle çok daha uzun ömürlü olacaktır. Evlerimizde sıcak su, ısınma ve ocak alanlarında faydalandığımız kombi cihazlarınız içinde Çerkezköy Vaillant Kombi Servisi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat teknik destek ihtiyaçlarınıza anında cevap verilmektedir.

Kombi  Tamiri

         Günümüz gelişen teknojisiyle beraber kombiler evlerimizin,işyerlerimizin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir.Takdir edersiniz ki bu ürünler zamanında bakımları yapılmadığında hayati riskler oluşturmaktadır.Çerkezköy Vaillant Kombi servisi olarak her yıl düzenli olarak kombi bakımınızı yaptırmanızı ve petekleriniz temizletmenizi öneriyoruz.

Kombi Bakımı

         Sağlıklı Verimli Bir ısınma Elde etmek Için olmazsa olmaz kombilerin Düzenli bakımlarının yapılmasıdır.Zaman içerisinde oluşan tortu , kireçlenme ve korozyon olayları kombinizi peteklerinizi olumsuz etkilemektedir.Bunun Sonucu Olarak Artan fatura şikayeti yaşamak istemiyorsanız Çerkezköy Vaillant kombi servisi Pozitif Tekniği seçmelisiniz.Tecrübeli, uzman kadro ile 7-24 hizmet sorununa çözüm önerilerinizde kısa ve en güvenilir şekilde çözümlenecektir.

Petek Temizliği

         Kombimizin bakımı kadar gerekli olan bir başka konu da şüphesiz petek temizliği konusudur.Peteklerin alt kısımlarının normalinde fazla soğuk olması bile petek temizliği ihtiyacınız olduğu anlamına gelmektedir.Tabiki yanlış tesisat tasarımları da peteklerin düzgün çalışmaması ve verimli ısı vermemesi sonucunu doğuracaktır.Her sene Çerkezköy Vaillant Kombi ve petek temizliği konusunda en iyi hizmeti verecek firmamızla siz değerli müşterimizin  emrindeyiz.Boşa fatura ödemek istemiyorsanız düzenli bakımlarınızı yaptırın.

Servis Noktalarımız

* Çerkezköy 

* Kapaklı

* Saray

* Velimeşe

* Kızılpınar

* Veliköy

* Büyükçavuşlu

* Yeniköy

* Büyükyoncalı

Neden Pozitif Teknikten Hizmet Almalısınız

         Uzun yıllardan beri Doğalgaz sektöründe hizmet veren uzmanlaşmış kadromuz ile bir çok müşterimizin sorunlarını çözdük.Öncelikli olarak önemsediğimiz konu müşteri memnuniyeti ve en uygun çözüm odaklı hizmetler sunmaktır.Çerkezköy Vaillant Kombi servisi olarak bize ulaşın sorunsuz işinizi çözelim.Kullanmış olduğumuz orjinal yedek parçalarımızla 1 sene garantimiz altındadır.Yan sanayi yedek parça kullanan ve bu işi kulaktan dolma bilgilerle öğrenen sözde ustalardan uzak durun.Evinize çağıracağınız donanımsız sözde ustalar kombinizin tamiri yerine arızasını büyütebilir. Bu sebeple evinize gelen servisin mutlaka yetki belgelerini sorun.

Hemen Arayın: +90 537510 46 30 

Whatsapp Üzerinden Bilgi Almak için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir